25 Haziran 2010 Cuma

ÇAY SOHBETLERİ BLOGGER BULUŞMASI ERTELENDİ


Sevgili arkadaşlar duyurusunu yaptığımız ÇAY SOHBETLERİ BLOGGER BULUŞMASI bir çok kişinin şehir dışında olmasından ve günlerinin uymamasından dolayı, talepleri doğrultusunda ileri bir tarihe ertelenmiştir.Herkesin ortak gününü belirleyip tarih ve buluşma hakkında tekrar duyuru yapılacaktır.Bizi takip edin:))Sevgiler

5 yorum:

Bengü dedi ki...

Yani Tülinciğim, üzüldüm desem yalan olur. Bu duyuruyu okuyunca çok sevindim. Gelmek istiyordum ama ufak bir rahatsızlıktan muzdariptim. Zamanı bekliyorum şekerim. Sağlıcakla kal. Çiğdem'e selamlar.

Necmiye dedi ki...

yeni blog adresim www.arsemutix.blogspot.com izlediklerinizdeki adresi bu adresle değiştirirseniz sevinirim. Tesekkürler

Necmiye dedi ki...

adres doğru canım tekrar deneyebilirmisin anlamıyorum ama bende goole problem var

Bengü dedi ki...

Tülin'çiğim çok özür dilerim. Ben seni ekledim sanıyordu. Sitene giriyordum çünkü. Anlamadım eklenmemiş bende şimdi ekledim. Öptüm canım.

istebudurhayat dedi ki...

Sihirli tatlar ilgin için teşekkür ederim kızım daha 39 aylık 3 yaş 3 aylık evde tuvalet temizliğini biz yapıyorduk kreşte bana bugün kendisi yapacak dedikleri zaman çok ama çok üzüldüm benmi geç kaldım bu eğitim için yoksa haklımıyım küçük hadi neysede büyük için hazır olduğunu sanmıyorum yardımını bekliyorum teşekkür ederim.

LinkWithin